Ile kosztują tatuaże kolorowe?

W Polsce jak i zresztą na całym świecie tatuaże kolorowe z dnia na dzień zdobywają coraz większą popularność i coraz więcej osób, decyduje się na ich wykonanie. Na naszym rynku pojawia się również coraz więcej mniej lub bardziej profesjonalnych studiów tatuażu, które oferują swoim klientom wykonanie tatuaży kolorowych na bardzo wysokim poziomie. Tatuowanie ciała staje się coraz popularniejsze i co najważniejsze obecnie tatuaże nie są kojarzone wyłącznie z określonymi subkulturami.

Cena tatuażu zależy oczywiście od firmy, z której usług skorzystamy, z wielkości oraz poziomu skomplikowania danego tatuażu. Tatuaże minimalnych rozmiarów to przeważnie wydatek rzędu 250 – 350 zł, większe tatuaże, które wymagają nawet kilkugodzinnej sesji tatuowania to wydatek nawet powyżej 1000 zł. W dzisiejszych czasach bardzo ciężko jest określić przedział cenowy za tatuaże kolorowe. Wszystko tak naprawdę zależy głównie od wielkości rysunku, miejsca w którym wykonywany będzie tatuaż oraz oryginalności samego projektu. Warto zaznaczyć również, że cena identycznego tatuażu może różnić się również bardzo znacząco w różnych studiach. Cenę podnosi nie tylko sam rozmiar naszego tatuażu, ale również konieczność zastosowania wielu różnych tuszy, dlatego też tatuaże kolorowe kosztują zdecydowanie więcej niż tradycyjne tatuaże.

Obecnie najwięcej zapłacimy jak będziemy chcieli wykonać skomplikowany tatuaż na plecach lub klatce piersiowej. Pamiętać należy jednak, że każde profesjonalne studio tatuażu nie ma swojego cennika i każda wycena dokonywana jest indywidualnie. Pamiętać musimy również i o tym, że tatuaż bezpośrednio po wykonaniu wymaga od Nas specjalistycznej pielęgnacji oraz ochrony. Jeżeli chcemy, aby nasze tatuaże kolorowe prezentowały się naprawdę okazale to nie możemy od razu po ich wykonaniu opalać się oraz stosować maści, które przyśpieszają gojenie ran. Pamiętać należy również i o tym, że przed robieniem tatuażu nie można spożywać alkoholu.

W Polsce wiele studiów tatuaży nie wykonuje rysunków na dłoniach oraz twarzy. Do bardzo trudnych przedsięwzięć należą również tatuaże kolorowe na karku, dlatego też za wykonanie takich malunków przyjdzie nam zapłacić zdecydowanie więcej niż za identyczne tatuaże w innych miejscach. Wybierając tatuatora, bardzo rozsądnie jest udanie się do renomowanych i sprawdzonych miejsc, zwłaszcza dla tego, że nasz tatuaż zostanie z Nami najprawdopodobniej do końca życia. Poszukując swojego wymarzonego wzoru tatuażu najlepiej skorzystać z Internetu gdzie znajdziemy przykłady najpopularniejszych i tych mniej popularnych rysunków. W sieci sprawdzimy również opinie o poszczególnych studiach tatuażu dzięki czemu dowiemy się gdzie warto się wytatuować.

Dodaj komentarz